Polecam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na IV piętrze nowoczesnego budynku biurowo- usługowego klasy AA zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku.
Przy projektowaniu budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni. Budynek oferuje również możliwości ekspansji w ramach jednego kompleksu oraz dostęp do różnego rodzaju usług i udogodnień dla użytkowników.
Lokal wyróżnia nie tylko elegancka i ponadczasowa architektura, ale również doskonała lokalizacja, bowiem położony jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, 10 minut piechotą od Rynku Kościuszki.
Budynek jako jeden z najbardziej nowoczesnych projektów biurowych-usługowych w Polsce na pewno spełni oczekiwania pracowników i to nie tylko ze względu na przyjazną architekturę ale także na innowacyjne rozwiązania, które zwiększają jego energooszczędność, gwarantują komfortowe warunki pracy i minimalizują negatywny wpływ budynku na środowisko. Obiekt powstaje bowiem przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych, wykraczających daleko poza tradycyjnie rozumianą technikę budowlaną. Budynek wyposażony jest m.in. w najnowocześniejsze łącza telekomunikacyjne, ma zainstalowane systemy inteligentnego sterowania, a także bardzo efektywne systemy odzysku ciepła i gospodarowania energią. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, szybkich wind, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, systemu kontroli wilgotności powietrza, przyjaznego energooszczędnego systemu oświetlenia, czy miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.
Lokal doskonale nadaję się na kancelarię prawną. Doskonała lokalizacja dostępna dla wszystkich mieszkańców Białegostoku.
Szczegóły oferty w naszym biurze
Zapraszam